Laptop HP Probook 4540s Intel Core i5 3210M – 2,5 GHz, RAM 4 GB DDR3, HDD 250 GB, 15,6 inch HD
Acestea ofera instrumente multimedia, securitate simplu de utilizat, o carcasa din aluminiu pentru protectie suplimentara si un afisaj HD cu diagonala de 39,6 cm (15,6").
Protectie
în interior si în exterior.
Carcasa din aluminiu ofera o
rezistenta sporita pentru a tine pasul cu utilizarea mobila.
Finisajul HP DuraFinish confera rezistenta la mângaire si la uzura,
pastrându-si luciul metalic de culoare gri. Tastatura antistropi
contribuie la protejarea împotriva stropilor mici a pieselor
electronice sensibile si a componentelor de baza, având dedesubt un
strat subtire de film Mylar. Se mai întâmpla si accidente. HP 3D
DriveGuard va ajuta sa protejati unitatea de disc a laptopului în
caz de impact, lovire si cadere, pentru o protectie îmbunatatita a
datelor dvs. Caracteristicile de securitate simplu de utilizat si
totusi robuste va protejeaza datele împotriva utilizatorilor
neautorizati. Având caracteristici de securitate de la recunoasterea
amprentei pâna la Face Recognition, computerul portabil este
protejat.
Combinati
afacerile cu placerea.
Vizionati clipuri video pentru instruire
la serviciu, iar acasa bucurati-va de filmele preferate – toate
multumita software-ului multimedia preîncarcat. Utilizati portul
HDMI pentru a va conecta acasa la un afisaj mare, pentru a reda un
film descarcat în computerul portabil. Întrunirile fata în fata
conteaza. Beneficiati de comunicatii îmbunatatite, utilizând camera
Web HD încorporata pentru videoclipuri si videoconferinte HD.
ArcSoft Total Media Suite se poate utiliza pentru a initia camera web
si a realiza personal editarea fotografiilor si înregistrarilor
video. Dupa o zi lunga la serviciu, relaxati-va cu sunetele clare
care vin direct de la computerul portabil pentru afaceri prin SRS
Premium Sound.
Stare produs: second hand, testat, in stare estetica buna clasa A-, din import
Tip laptop – Entry level, pentru utilizare acasa sau la birou
Processor:
Intel® Core™ i5-3210U 2,5 Ghz, up to 3,1 Ghz TurboMode, 3 MB
SmartCache
Numar nuclee/Numar threaduri: 2/4
Instructiuni suportate de procesor: Intel® Turbo Boost Technology, Intel® Hyper-Threading Technology, Intel® Virtualization Technology, Intel® Virtualization Technology for Directed I/O, Intel® My WiFi Technology, Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT), Intel® 64, Instruction Set Extensions SSE 4.1, SSE4.2, AVX
Chipset: Intel HM76 Express
Memorie RAM: 4GB DDR3 SDRAM 1333 MHz / PC3-10600
Sloturi memorie RAM: 2
RAM
maxim suportat: 8
Gb
Stocare – HDD:
SATA 250GB
7200
rpm
Display:
15,6 inch Anti-glare(antireflex) HD (1366 x 768)
Placa video:
Intel® HD Graphics 4000
Web Cam: Integrated HD webcam
Sunet: stereo speakers
Retea: 10/100/1000 Gigabit Ethernet,
Wireless: Intel® Wireless
Bluetooth: Bluetooth® 2.1
Porturi: Fingerprint, HDMI, 2 x USB2.0, 2 x USB3.0, port VGA out
Altele: Card reader, tastatura nordica numerica
Input:
Multi-touch
Touchpad
Baterie:
6
Cell Li-Ion
battery
Adaptor alimentare: External 90W AC adapter
Securitate: Trusted Platform Module (TPM 1.2) chip de securitate
Greutate 2.33 Kg
Dimensiuni 375 x 256 x 28 mm
Cadou:
Mouse optic
TRANSPORT GRATUIT
Link drivere:
http://h20564.www2.hp.com/hpsc/swd/public/readIndex?sp4ts.oid=5229456
| General | |
| Tip produs | Laptop |
| Stare produs | Produs second hand |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i5 |
| Model CPU | 3210M |
| Numar nuclee | 2 |
| Numar thread-uri | 4 |
| Frecventa | 2.5 GHz |
| Frecventa turbo max | 3.1 GHz |
| Cache | 3 MB |
| Procesor grafic integrat | Intel HD Graphics 4000 |
| Placa video | |
| Tip placa video | Integrata |
| Producator chipset video | Intel |
| Model placa video | Intel HD Graphics 4000 |
| Latime de banda memorie (biti) | 64 bit |
| Unitate optica | |
| Unitate optica | DVD-RW |
| Display | |
| Diagonala | 15.6 inch |
| Rezolutie | 1366 x 768 |
| Format Display | HD |
| Tip ecran | LCD LED |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Frecventa RAM | 1333 MHz |
| Suport maxim | 8 GB |
| Stocare | |
| Capacitate HDD | 250 GB |
| Viteza rotatie | 7200 rpm |
| Interfata | SATA |
| Sunet | |
| Microfon incorporat | Da |
| Tehnologii placa sunet | SRS premium sound |
| Conectivitate | |
| Placa de retea | Da |
| Wireless | Da |
| Bluetooth | Da |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 2 |
| USB-C | Nu |
| HDMI | Da |
| eSATA | Nu |
| Iesire audio | Da |
| Firewire | Nu |
| Docking connector | Nu |
| DP | Nu |
| DVI | Nu |
| VGA | Da |
| RJ-45 | Da |
| Securitate | |
| Security lock | Da |
| Cititor amprenta | Da |
| Multimedia | |
| Camera web | Da |
| Cititor carduri | Da |
| Tastatura numerica | Da |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Baterie | |
| Tip celule baterie | Li-Ion |
| Numar celule | 6 |
| Dimensiuni fizice | |
| Dimensiuni (mm) | 375 x 256 x 28 mm |
| Greutate | 2.33 Kg |
| Diverse | |
| Culoare | Gri metalizat |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: Indisponibil
- Producător: Hewlett-Packard
- Model: HP ProBook 4540S
Opţiuni disponibile
